ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz ve şube müdürlerimiz ilçemiz Kırlı İlk/ortaokuluna ziyarette bulundular. Öğretmenlerimizle sohbet ederek 3/A sınıfının canlı dersine misafir oldular.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz ve şube müdürlerimiz ilçemiz Kırlı İlk/ortaokuluna ziyarette bulundular. Öğretmenlerimizle sohbet ederek 3/A sınıfının canlı dersine misafir oldular.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/13113306_FB_IMG_1610523604073.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz ve şube müdürlerimiz ilçemiz Kırlı İlk/ortaokuluna ziyarette bulundular. Öğretmenlerimizle sohbet ederek 3/A sınıfının canlı dersine misafir oldular.