ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'ın LGS Sınavı Mesajı

İlçe Milli eğitim müdürümüz Murat Çulfaz 01.06.2019 cumartesi yapılacak olan LGS ile ilgili mesaj yayınladı. Çulfaz mesajında şunları kaydetti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'ın LGS Sınavı Mesajı

Sevgili Öğrenciler!

    Hayatınızın ve geleceğinizin şekillenmesinde önemli bir yere sahip olan LGS sınavına  01.06.2019  cumartesi günü gireceksiniz.

    Yorucu bir eğitim-öğretim yılı ile hafta içi ve hafta sonu demeden yoğun çalışma içerisine girdiniz. Emeğinizin karşılığını alacağınıza inanıyor, bu konuda sizlere güveniyoruz. Her şeyin ilk adımı inanmaktır. Sınavdan korkmayın. Ancak olumsuz bir sonuç her şeyin sonu değildir. Hayat insanların önüne çok büyük fırsatlar çıkarmaktadır. Ayrıca sınavlar kişilik ölçme sınavı değil akademik başarıyı ölçme sınavıdır. 

    Değerli Veliler!

    Çocuklarımızın başarılı olmalarında en büyük görev anne babaya düşmektedir. Sizler bir yıl boyunca öğrencilerinizin her türlü sorunlarıyla ilgilenip onlara maddi ve manevi destekte bulundunuz. Sınav sonucunda alacakları puan her ne olursa olsun onlara her zaman destek olalım ve onların ne kadar değerli olduklarını hissettirelim.

  Bu vesile ile LGS Sınavına girecek öğrencilerimize başarılar diliyor, onların yetişmesinde ve sınava hazır hale gelmesinde canla başla çalışan meslektaşlarıma ve desteklerinden ötürü öğrencilerimizin ailelerine çok teşekkür ediyorum"

 

Murat ÇULFAZ

İlçe Milli Eğıitim Müdürü

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.