ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz 75. Yıl Anaokulu öğrencileri e- Twinning projesi İLK KİTABİM (Hikayelerim) FIRDT TEXT ( My stories) kapsamında İzmir Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri ile birbirlerine yeni yıl hediyeleri hazırlayıp yolladılar.
![İlçemiz 75. Yıl Anaokulu öğrencileri e- Twinning projesi İLK KİTABİM (Hikayelerim) FIRDT TEXT ( My stories) kapsamında İzmir Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri ile birbirlerine yeni yıl hediyeleri hazırlayıp yolladılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/20103659_FB_IMG_1611127216001.jpg)
İlçemiz 75. Yıl Anaokulu öğrencileri e- Twinning projesi İLK KİTABİM (Hikayelerim) FIRDT TEXT ( My stories) kapsamında İzmir Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri ile birbirlerine yeni yıl hediyeleri hazırlayıp yolladılar.