ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Atatürk İlk Ortaokulu ve Çaka Çaytepe Ortaokulu düzenlenen törenle İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu tarafından eTwinning Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.
![İlçemiz Atatürk İlk Ortaokulu ve Çaka Çaytepe Ortaokulu düzenlenen törenle İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu tarafından eTwinning Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/15134715_FB_IMG_1608028936045.jpg)
İlçemiz Atatürk İlk Ortaokulu ve Çaka Çaytepe Ortaokulu düzenlenen törenle İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu tarafından eTwinning Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.
Emeği geçen yonetici ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.