ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Okullarından Boks Kategorisinde alanında Dereceye Giren Öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.
![İlçemiz Okullarından Boks Kategorisinde alanında Dereceye Giren Öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/11112838_IMG-20180411-WA0013.jpg)
İlçemiz Okullarından Boks Kategorisinde alanında 1. 2. 3. olan öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ´I Ziyaret Ettiler. Ziyarette İlçe Gençlik Spor Müdürü Mikail Giyik ve Öğretmenlerimiz de bulunmuştur. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Öğrencilere başarılarının devamını diledi.