ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Ordu Sosyal Bilimler Lisesi Resim ve Fotoğrafçılık Kulübü ile Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi işbirliğinde okulumuzda geniş katılımlı bir ´Kan Bağışı Kampanyası´ düzenlendi.
![İlçemiz Ordu Sosyal Bilimler Lisesi Resim ve Fotoğrafçılık Kulübü ile Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi işbirliğinde okulumuzda geniş katılımlı bir ´Kan Bağışı Kampanyası´ düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/27100659_FB_IMG_1551249225561.jpg)
İlçemiz Ordu Sosyal Bilimler Lisesi Resim ve Fotoğrafçılık Kulübü ile Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi işbirliğinde 26.02.2019 Salı günü okulumuzda geniş katılımlı bir ´Kan Bağışı Kampanyası´ düzenlendi. Kampanyada ´Kan acil değil; sürekli ihtiyaçtır.´ vurgusuyla toplam 67 ünite kan bağışı alındı. Okul idaresi, öğretmen ve ilgili kulüp üyelerine teşekkür ediyoruz.