ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Perşembe MTAL'nin ismi, 29 Ağustos 2020 tarihinde şehit olan Ceyhun Aslantürk'ün anısına Persembe Şehit Ceyhun Aslantürk MTAL olarak değiştirildi.
![İlçemiz Perşembe MTAL'nin ismi, 29 Ağustos 2020 tarihinde şehit olan Ceyhun Aslantürk'ün anısına Persembe Şehit Ceyhun Aslantürk MTAL olarak değiştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/25113909_FB_IMG_1608884472502.jpg)
İlçemiz Perşembe MTAL'nin ismi, 29 Ağustos 2020 tarihinde şehit olan Ceyhun Aslantürk'ün anısına Persembe Şehit Ceyhun Aslantürk MTAL olarak Kaymakamımız, Şehidimizin ailesi ve protokol üyelerinin katılımı ile düzenlenen törenle değiştirildi.