ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde projelerde ve eğitim öğretim kalitesinin arttırılmasında büyük emeği geçen öğretmenlerimize Kaymakamımız Levent Yetgin'in taltifleri ve katılımı ile ödül töreni düzenlendi.
![İlçemizde projelerde ve eğitim öğretim kalitesinin arttırılmasında büyük emeği geçen öğretmenlerimize Kaymakamımız Levent Yetgin'in taltifleri ve katılımı ile ödül töreni düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/31084610_FB_IMG_1640929080123.jpg)
İlçemizde projelerde ve eğitim öğretim kalitesinin arttırılmasında büyük emeği geçen öğretmenlerimize Kaymakamımız Levent Yetgin'in taltifleri ve katılımı ile ödül töreni düzenlendi.