ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kabaktepe Kursumuzda Hatim Programı
![Kabaktepe Kursumuzda Hatim Programı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/16151531_16144215_TACE4236.jpg)
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Kabaktepe Mevkii´nde açmış olduğumuz Kuran-ı Kerim kursunda kursiyerlerimiz tarafından hatim yapılarak program düzenlenmiştir.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇULFAZ ile Şube Müdürümüz Adnan YAZICI´nın da katıldığı programda hatim duasını Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇULFAZ yapmıştır.Tören sonunda kursiyerlerimize Kuran-ı Kerim hediye edilmiştir.