ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Ahmet Arık ve İl MEM Dr. Şaban Karataş Müdürlerimizle Bir Araya Geldi.

İlçe Kaymakamımız Ahmet Arık ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş, Okul ve Kurum Müdürlerimiz ile bir araya geldi.
Kaymakamımız Ahmet Arık ve İl MEM Dr. Şaban Karataş Müdürlerimizle Bir Araya Geldi.

Sakin Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ev sahipliğinde gerçekleşen programda konuşan Kaymakamımız Ahmet Arık, böyle bir organizasyonda bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş ise yapılan işin önemine dikkat çekti. Hepimizin temelinin birer öğretmen olduğunu, idareci olarak yapılan görevin ikinci bir görev olduğunu, arkadaşlarımızın bu yönde çalışmalarının önemli olduğunu vurguladı.

Kaymakamımız Ahmet Arık ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş’ın programdan ayrılmasından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz’ın başkanlığında Müdürler Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıya Şube Müdürü Adnan Yazıcı, Okul ve Kurum müdürleri katıldı. Toplantıda genel işleyiş, başarıyı artırmak için yapılan ve yapılacak çalışmalar, proje çalışmaları, taşıma iş ve işlemleri, Okuma Alışkanlığı kazandırma çalışmaları, kılık kıyafet düzeni, personel izin işlemleri gibi konular görüşüldü.

28-11-201728-11-201728-11-2017

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.