ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Ahmet ARIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ Uyum Haftası Dolayısıyla Okulları Gezdiler.
![Kaymakamımız Ahmet ARIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ Uyum Haftası Dolayısıyla Okulları Gezdiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/11151749_IMG-20180911-WA0008.jpg)
Kaymakamımız Ahmet ARIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ Uyum Haftası Dolayısıyla Okulları Gezdiler. Kaymakamımız Ahmet ARIK Okullarımızda Öğretmenlerimize 2018-2019 eğitim öğretim yılının başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Uyum Haftası dolayısıyla okula yeni başlayan öğrencilerimizle sohbet etti.