ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Levent Yetgin'in teşrifleri ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında ilçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde kütüphane açılış töreni yapıldı.
![Kaymakamımız Levent Yetgin'in teşrifleri ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın](/meb_iys_dosyalar/2021_12/30084212_FB_IMG_1640842760340.jpg)
Kaymakamımız Levent Yetgin'in teşrifleri ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında ilçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde kütüphane açılış töreni yapıldı.