ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KIRLI İLKOKUL/ORTAOKULUMUZA ZİYARET
![KIRLI İLKOKUL/ORTAOKULUMUZA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2020_02/24135610_FB_IMG_1582540729368.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, Şube Müdürlerimiz Bülent Yılmaz ve Adnan Yazıcı Kırlı İlkokul/Ortaokulumuzu ziyaret ederek Okul Müdürü Zühtü Yanık'tan bilgi aldılar.
Okulun öğretmenleri ile de bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar. Ayrıca İstiklal Marşı'nın Kabulü ilçe programının hazırlıklarını yerinde gördüler.