ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilciliğinden Ziyaret
![Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilciliğinden Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_03/26093229_23110950_5827d12b-2004-496b-984f-2c68a34638ce.jpg)
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün "Sakin Şehrin Kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde de Mehmetçiğimizin yanında" temalı sergisinden elde edilen geliri Mehmetçik Vakfı´na bağışlamıştı.
Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Albay Bülent UZUN ve Gayrimenkul ve Bağış İşlemleri Uzmanı Orhan ÇELİK İlçe Eğitim Müdürü Murat ÇULFAZ´I ziyaret ederek,Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün yapmış olduğu bağıştan dolayı plaket ve teşekkürlerini sundular.