"Minik Hamleler Projesi" Protokolü İmzalandı
![](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20160925_whatsappimage20240518at16.13.32.jpg)
Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Sayın Gülkız Tulay, İlçe Kaymakamımız Sayın Fatma Turhan Keser, Türkiye Satranç Federasyonu Başkan Vekili Sayın Ömer Asım Ötegen, İl Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Mustafa Genç, Perşembe Belediye Başkanımız Cihat Albayrak, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Ahmet Kına ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'ın katılımlarıyla, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz ve Türkiye Satranç Federasyonumuz arasında "Minik Hamleler Projesi" kapsamında 75. Yıl Anaokulu'nda protokol imzalandı.
Projemiz miniklerimize ve Perşembe'mize hayırlı olsun.