OBA-Gİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.
![OBA-Gİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/26083939_FB_IMG_1574745480464.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ'ın başkanlığında ilçemiz ortaokullarının idarecileri ve ilgili branş öğretmenlerinin katılımı ile OBA-Gİ değerlendirme toplantısı yapıldı. Şube Müdürümüz Bülent YILMAZ sınavın analizini yaparak genel itibari ile ilçemizin Ordu ortalamalarına yakın oldugunu belirtti. Sınavın olumlu ve olumsuz sonuçlarını değerlendirilerek OBA-Gİ 2 sınavına daha sıkı hazırlanmak amacı ile eksik kalınan kazanımlar belirlenip idareci ve öğretmenlerimizle birlikte genel bir eylem planı hazırlandı. Bundan sonraki çalışmaların bu eylem planı doğrultusunda yapılmasına karar verildi.