ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETİM YILINA HAZIRLIK ÖDENEĞİ (TÜM OKUL VE KURUM MÜD)

ÖĞRETİM YILINA HAZIRLIK ÖDENEĞİ (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

 İlgi          :  a) MEB. Strateji Geliştirme Başkanlığının 03/09/2019 tarihli ve 15868341 sayılı yazılı yazısı.

                : b) 05.09.2019 tarih ve 16129871 sayılı Müdürlüğümüz tarafından DYS üzerinden gönderilen yazımız. 

 

                İlgi (a) ve (b) yazı gereği okulunuzda/kurumunuzda görev yapan personellere "Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği" ödemesi yapılması gerekmektedir. KPHYS( Kamu Personel Harcamaları Yönetim Bilgi Sistemi) Sosyal Hak ve Yardımlar modülü altında yer alan Bilgi Girişi (Müdürlüğümüze kapalı olan) ekranından hesaplamanın yapılması gerekmektedir. Söz konusu modülün kullanımıyla ilgili kılavuz aşağıda bulunmaktadır. İlgi yazı kapsamında görev yapan ve Okulunuzdan/kurumunuzdan 15 Eylül 2019 tarihinde maaş alması  gereken personel  isim listelerinin kontrol edilmesi, hesaplamanın yapılması, 2 nüsha çeşitli ödemeler bordrosu ve 2 nüsha banka listesi (bordrolar ve banka listeleri tarafınızdan imzalanmalı-mühürlenmeli) 11/09/2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze gönderilmesi, sistem üzerinden "Gerçekleştirme Görevlisine Gönder" yapılması  gerekmektedir.  Ödeme belgeleri okul ve kurumlar tarafından Müdürlüğümüze gönderildiğinde toplu  olarak İlçe Malmüdürlüğüne teslim edilecektir. Ödemeler İlçe Malmüdürlüğü tarafından okul/kurum hesaplarına aktarıldığında ek derslerde olduğu tarafınızdan internet bankacılığı kullanılarak yapılacaktır.
                Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

 

Açıklama : Ayrıntılı Bilgi için Hüseyin YEŞİLYURT ile görüşünüz/ Daha sonra göreve başlayacak olanlara yukarıda belirtilen modülde bulunan Yeni ?Kişisel Hesaplama butonu kullanılarak yapılacaktır.

 

KILAVUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Adnan YAZICI
Şube Müdürü

 

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.