ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerini desteklemek amacı ile Okul Temelli Mesleki Gelişim kapsamında seminerler düzenlendi.
![Öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerini desteklemek amacı ile Okul Temelli Mesleki Gelişim kapsamında seminerler düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/16160601_FB_IMG_1655383760819.jpg)
Öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerini desteklemek amacı ile Okul Temelli Mesleki Gelişim kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, Şube Müdürlerimiz Mustafa Eren ve Vedat Çetin tarafından öğretmenlerimize yönelik seminerler düzenlendi.