ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Bazlı Bütçeleme Toplantısı Yapıldı

Temel Eğitim Genel Müdürlüğümüz 2018 yılından itibaren okul bazlı bütçeleme sistemine geçeceğinden dolayı ülke genelindeki temel eğitim okul idarecilerine yönelik olarak bilgilendirme seminerleri düzenlemiştir.
Okul Bazlı Bütçeleme Toplantısı Yapıldı

Bir bölümü Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde düzenlenen seminere ilçemiz Çaka Çaytepe Ortaokulu Müdürü Kenan Sayılır katıldı. Buradaki bilgilere istinaden ilçemizdeki temel eğitim okullarında görevli müdür ve müdür yardımcılarına bilgilendirme semineri düzenlendi. Kenan Sayılır yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen seminerde ödenek takip modülüne fatura girişi, ödenek talep edilmesi, Cari harcamalar olan yakacak, su ve elektrik faturalarının son üç yıl içerisindeki tüketim tutarlarının sisteme girilmesi gibi konulara değinildi. Böylece okulların harcama maliyetlerinin tespitinin yapılması ve okulların tasarruf etmeleri amaçlandı.

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.