ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE(Fatih Projesi FAZ 3 Alt Yapı Kurulumu Okul ve Kurum Bilgileri)ÖNEMLİ!!

MEB, Yegitek’in 29.09.2016 tarih 10507265 sayı ve Fatih Projesi kapsamında Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri konulu yazısı ile;

Bu güne kadar Fatih Projesi altyapısı kurulumu yapılmamış ortaokul ve meslek liseleri ile daha önceki fazların kapsamına alınmamış ilkokulların tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır. Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 30.09.2016-07.10.2016 tarihleri arasında veri girişi yapılabilecektir. Okullarımızın mağduriyet yaşamaması için doğru, eksiksiz ve zamanında veri girişi yapması büyük önem arz etmektedir.ordu.meb.gov.tr ardesinin duyurular bölümündeki Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri başlıklı duyuru da veri girişi için oluşturulan form linki bulunmaktadır.

İlçeniz okullarına acilen duyurulması gerekmektedir.

 

Bilginize.

 

İyi çalışmalar

 

ek yazıyı indiriniz...

 

 

BÜLENT YILMAZ

ŞUBE MÜDÜRÜ

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.