ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okulumda Geri Dönüşüm Var" e-Twinning projesi kapsamında Şehit Ceyhun Arslantürk MTAL öğrencileri ve öğretmenleri projelerinin yaygınlaştırma çalışmaları için müdürlüğümüze ziyarette bulundular
![Okulumda Geri Dönüşüm Var](/meb_iys_dosyalar/2022_04/25143123_FB_IMG_1650885968649.jpg)
Okulumda Geri Dönüşüm Var" e-Twinning projesi kapsamında Şehit Ceyhun Arslantürk MTAL öğrencileri ve öğretmenleri projelerinin yaygınlaştırma çalışmaları için müdürlüğümüze ziyarette bulundular