ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖNEM PROJESİ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)
![ÖNEM PROJESİ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)](/www/images/mansetresim.png)
ÖNEM PROJESİ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)
Proje kapsamında (15 Mayıs 2018 sonrası yapılan ve yapılacak olan)yapılan her bir faaliyete ait EK-1 Değerlendirme (aşağıda yer alan) formu word olarak doldurulmalı, altına faaliyet ile ilgili görseller yapıştırılarak e-mail, cd veya flash bellek ile Müdürlüğümüze teslim edilmelidir. Müdürlüğümüz okullarımızdan gelenleri birleştirip İl´e gönderecektir.
Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.
Bülent YILMAZ
Şube Müdürü