ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ordu E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu nda açmış olduğumuz fotoğrafçılık kursu sergisi yapıldı.
![Ordu E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu nda açmış olduğumuz fotoğrafçılık kursu sergisi yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/02102639_28125819_44.jpg)
Ordu E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda açmış olduğumuz kurslarımız meyvelerini vermeye devam ediyor. Fotoğrafçılık kursu ile tutuklu ve hükümlü kursiyerlerin almış oldukları eğitim ve teknikle çektikleri fotoğraflar 19/02/2018 Pazartesi günü yapılan açılış ile bir hafta boyunca sergilendi. Sergiyi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat ÇULFAZ ile Şube müdürleri Bülent YILMAZ ve Adnan YAZICI ziyaret etti.