ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Perşembe ilçemizde öğrencilerimizi okumaya teşvik etmek amacıyla okullarımızda güzel uygulamalar yapılıyor.
![Perşembe ilçemizde öğrencilerimizi okumaya teşvik etmek amacıyla okullarımızda güzel uygulamalar yapılıyor.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/07091806_FB_IMG_1546840171251.jpg)
Perşembe ilçemizde öğrencilerimizi okumaya teşvik etmek amacıyla okullarımızda güzel uygulamalar yapılıyor. Bazı okullarımızda oluşturulan okuma köşeleri öğrencilerimize okuma için sıcak bir ortam sağlarken, Z kutüphaneler de okumayı teşvik ediyor. Ayrıca yapılan okuma etkinlikleri de güzel sonuçlar ortaya çıkarıyor.