ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Perşembe ilçemizde öğrencilerimizin sorumluluk duygusu, adalet anlayışı, emeğe saygı ve otokontrol mekanizması gibi değerlerinin geliştirilmesi amacıyla 4.sınıflardan başlamak üzere kademeli olarak "Gözetimsiz Sınav Uygulaması"
![Perşembe ilçemizde öğrencilerimizin sorumluluk duygusu, adalet anlayışı, emeğe saygı ve otokontrol mekanizması gibi değerlerinin geliştirilmesi amacıyla 4.sınıflardan başlamak üzere kademeli olarak "Gözetimsiz Sınav Uygulaması"](/meb_iys_dosyalar/2018_12/28153732_FB_IMG_1545999702659.jpg)
Perşembe ilçemizde öğrencilerimizin sorumluluk duygusu, adalet anlayışı, emeğe saygı ve otokontrol mekanizması gibi değerlerinin geliştirilmesi amacıyla 4.sınıflardan başlamak üzere kademeli olarak "Gözetimsiz Sınav Uygulaması" başlatılmıştır.