ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Protokol Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Protokol Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

            Millî Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında gerçekleştirilen İşbirliği Protokolü değerlendirme toplantısı Ordu Valiliği Büyük toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’in başkanlık yaptığı toplantıya Müdürlüğümüz Müdür Yardımcılarından Avni Günay, eğitim öğretimden sorumlu şube müdürleri, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İlçe Müdürleri ve ilgili şube müdürleri katıldı. 

Ordu Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda  Millî Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında iş birliği sağlanarak, milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda temayüz etmiş, insan haklarına saygılı ve topluma karşı sorumluluk duyan güçlü bir gençliğin yetiştirilmesi amacıyla yapılan iş birliği protokolünün maddeleri değerlendirildi. 

Karşılıklı istişare halinde gerçekleşen toplantıda iş birliği protokolü çerçevesinde uygulanan projeler ve ileriye dönük uygulamaya konulacak olan projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Protokol çerçevesinde sportif, sosyal, kültürel çalışmalar konusunda yapılması gerekenlerle ilgili konular değerlendirildi.

28-02-201728-02-201728-02-201728-02-2017

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.