ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Bakanımız @ziyaselcuk un çağrısı ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz ve Şube Müdürlerimiz İlçemiz Şehit Ceyhun Aslantürk MTAL deki Bayrak Törenine katılıp, İstiklal Marşı coşkusuna ortak oldular.
![Sayın Bakanımız @ziyaselcuk un çağrısı ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz ve Şube Müdürlerimiz İlçemiz Şehit Ceyhun Aslantürk MTAL deki Bayrak Törenine katılıp, İstiklal Marşı coşkusuna ortak oldular.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/13113102_FB_IMG_1610523765761.jpg)
Sayın Bakanımız @ziyaselcuk un çağrısı ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz ve Şube Müdürlerimiz İlçemiz Şehit Ceyhun Aslantürk MTAL deki Bayrak Törenine katılıp, İstiklal Marşı coşkusuna ortak oldular.