ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sinemaya Gitmeyen Öğrenci Kalmasın Projesi
![Sinemaya Gitmeyen Öğrenci Kalmasın Projesi](/meb_iys_dosyalar/2019_11/28110119_FB_IMG_1574854411603.jpg)
Sinemaya Gitmeyen Öğrenci Kalmasın Projesi kapsamında Cumhuriyet İlkokulu, İsmail Dede İlkokulu, Saray İlk/ortaokulu, Kırlı İlk/ortaokulu ve Beyli İlk/ortaokulu öğrencilerimiz sinemaya gitti. Sinema sonrası değişik etkinliklerle Ordu'da gönüllerince eğlendiler. Eşlik eden öğretmenlerimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.