ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube müdürlerimiz Vedat Çetin ve Mustafa Eren Şehit Ceyhun Arslantürk MTAL'nin "Okulumda Geri Dönüşüm Var" adlı e-Twinning projesi sergisine katıldı.
![Şube müdürlerimiz Vedat Çetin ve Mustafa Eren Şehit Ceyhun Arslantürk MTAL'nin](/meb_iys_dosyalar/2022_04/11083642_FB_IMG_1649655104902.jpg)
Şube müdürlerimiz Vedat Çetin ve Mustafa Eren Şehit Ceyhun Arslantürk MTAL'nin "Okulumda Geri Dönüşüm Var" adlı e-Twinning projesi kapsamında; atık materyallerden tasarlanan ürünlerin segilendigi proje bitiş sergisine katıldı.