ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SÜREKLİ GÖREV YOLLUKLARININ KONTROL EDİLMESİ( TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)
![SÜREKLİ GÖREV YOLLUKLARININ KONTROL EDİLMESİ( TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)](/www/images/mansetresim.png)
SÜREKLİ GÖREV YOLLUKLARININ KONTROL EDİLMESİ( TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)
Okulunuz/kurumunuz tarafından hesaplan SÜREKLİ GÖREV YOLLUĞU evraklarının imzaya getirilmeden önce kontrol yapılmak amacıyla Şef Hüseyin YEŞİLYURT’a (kağıt ve zaman israfını en aza indirmek için) e-mail vb.yöntem ile gönderilmesini, kontrolden sonra çıktıların alınmasını önemle rica ederim.
Adnan YAZICI
Şube Müdürü