ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜM ORTAOKUL MÜDÜRLÜKLERİNE (TÜBİTAK 2204 B KODLU ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI)

     TÜBİTAK 2204 B kodlu Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından ortaokul ve lise öğrenimine devam eden öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında araştırma yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

     Bu kapsamda ilimiz resmi ve özel ortaokullarından araştırma projesi için öğrenci hazırlayan danışmanlık yapacak öğretmenlerimize yönelik 07 Şubat 2020 Cuma günü 10.00-15.00 saatleri arasında Ordu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Sanem TABAK tarafından Proje Koordinasyon ve Öğrenme Merkezi toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

     Eğitime katılmak isteyen öğretmenlerimizin bilgilerinin ekteki tabloya işlenerek bugün (16.01.2020) saat 14:00'a kadar Müdürlüğümüze e-mail ile gönderilmesi hususunda;

      Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

 

 EXCEL TABLOSUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

Bülent YILMAZ

Şube Müdürü

 

 

 

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.