ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜCRET ONAYI VE EK DERS DAĞILIM ÇİZELGELERİNİN GÖNDERİLMESİ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

ÜCRET ONAYI VE EK DERS DAĞILIM ÇİZELGELERİNİN GÖNDERİLMESİ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

1-) Okulunuzda/kurumunuzda görev yapan idareci ve öğretmenlerimize Eylül 2019 ek ders ödemelerinin yapılabilmesi için öncelikle ekteki excel dosyasında yer alan ÜCRET ONAYI  ve DERS DAĞILIM ÇİZELGESİNİN formatından değişiklik yapılmadan doldurulması (sarı ile işaretli bölümler formüllü olduğu için bozulmaması gerekmektedir)  ve İlçe Komisyonu tarafından excel formatında inceleme yapılması için en geç 25/09/2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 11:00'a kadar Müdürlüğümüze sadece e-mail ile gönderilmesi gerekmektedir.

 2-) Komisyon incelemesi sonrasında okullarımıza bilgi verilecek ve onay süreci (bilgi ve belgeler gönderilerek ) 29/09/2019 Perşembe günü başlatılacaktır.

 Bilgilerinizi, süreçler tamamlamadan ek ders ödemesi yapılamayacağı için gerekli tedbirlerin alınmasını  ve gereğini önemle rica ederim.

 Norm fazlası öğretmenlerimiz için ücret onay derse girdiği  okul/kurum tarafından alınacaktır.

 (Mevzuat bilgisi için Komisyon Üyelerimizden Şube Müdürü Adnan YAZICI, Şube Müdürü Bülent YILMAZ ve Çaka-Çaytepe Ortaokulu Müdürü Kenan SAYILIR ile iletişime geçilebilir. Teknik düzenleme için  Şef Hüseyin YEŞİLYURT sorumludur)

 

 

ÜCRET ONAYI VE DERS DAĞILIM ÇİZELGESİ(2019-2020) İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Adnan YAZICI
Şube Müdürü

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.