ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yemen´de meydana gelen savaş ve iç karışıklık nedeniyle zor günler yaşayan Yemen halkına bir yardım eli de Perşembe İlçemizdeki okullarımızdan geldi.
![Yemen´de meydana gelen savaş ve iç karışıklık nedeniyle zor günler yaşayan Yemen halkına bir yardım eli de Perşembe İlçemizdeki okullarımızdan geldi.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/15082710_FB_IMG_1547528853858.jpg)
Yemen´de meydana gelen savaş ve iç karışıklık nedeniyle zor günler yaşayan Yemen halkına bir yardım eli de Perşembe İlçemizdeki okullarımızdan geldi. Yemen´deki dramatik durum karşısında öğrencilerimiz "Yemen´e çare ol", "Yemen´e yardım eli", "Yemen´i kardeşlik yaşatsın" gibi sloganlarla yola çıkarak ufak da olsa destek olmanın mutluluğunu yaşadılar ve sosyal farkındalık yarattılar...