ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI ANADOLU İHL'DE YAPILDI

Anadolu İmam Hatip Liseleri/Ortaokulları yönetici gelişim programı ( YÖGEP) Aralık ayı toplantısı ilçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi müdür yardımcısı odasında yapıldı.
YÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI ANADOLU İHL'DE YAPILDI

Toplantıya Anadolu İmam Hatip Lisesinin müdür, müdür yardımcıları ve rehber öğretmeni katıldı.

Aralık ayının konusu; "Bir Eğitimci Olarak Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammet(s.a.v.) 'in insanlarla iletişimi, sosyal ilişkileri, eğitim yaklaşımı, eğitimdeki temel ilke ve metodları ile yönetim anlayışı ve uygulamalardan örnekler" idi. Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Şerafettin Gür Peygamber her yönüyle örnek bir insan olduğunu söyledi. "Peygamber Efendimiz bireysel ve toplumsal farklılıkları ve özellikleri dikkate alır, insanlarla her fırsatta iletişim kurmaya çalışır, empati yapar, insan sevgisini ön plana çıkarır, insanları ve onların değer verdiği şeyleri önemserdi. Mesajlarını kolaylık yöntemiyle iletirdi" dedi.  Anadolu İmam Hatip Lisesi yöneticileri olarak üzerlerinde büyük sorumluluklar olduğunu vurguladı. "Okulumuzun misyon ve vizyonunu bu çerçevede şekillendirmeliyiz." dedi. 

 

03-01-202003-01-202003-01-2020

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.