ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖNETİM GELİŞİM PROGRAMI KASIM AYI ÇALIŞMALARI

 YÖNETİM GELİŞİM PROGRAMI KASIM AYI ÇALIŞMALARI

YÖNETİM GELİŞİM PROGRAMI KASIM AYI ÇALIŞMALARI

     Din öğretimi genel müdürlüğünün Yönetici Gelişim Programı çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde oluşturulan İlçe Eylem Planı çerçevesinde ilk çalışma ilçemiz Anadolu İmam Hatip lisesinde yapıldı.Eylem planı çerçevesinde Kasım, Aralık, Mart aylarında birer, Nisan ayında 2 ve Mayıs ayında bir eylem konu belirlenmiştir.
     Kasım ayında; ‘’Ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz, alimler , bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler veya eğitim yöneticilerinin davranışlarından örnekler’’ başlığı seçilmiştir.

 

     İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Adnan YAZICI, Bülent YILMAZ, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Şerafettin GÜR, Müdür Yardımcıları Fahri Güzel ve Yahya BELDAĞ katıldılar.

     Eğitimci Yazar Zekeriya EFİLOĞLU tarafından kız öğrencilere yönelik konferans düzenlendi.

     Mevlid-i Nebi münasebetiyle okullarımızda etkinlik düzenlendi. İlçe Müftülüğü ile işbirliği yapılarak yarışma düzenlendi.

29-11-2018

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.