ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zehra Şelale AL., Ordu İMKB SBL., Perşembe MTAL., Medreseönü ve Saray Ortaokulu Müd. (Bir Kitap da Sen Anlat Yarışması Liseler)

Zehra Şelale AL., Ordu İMKB SBL., Perşembe MTAL., Medreseönü ve Saray Ortaokulu Müd. (Bir Kitap da Sen Anlat Yarışması Liseler)

Zehra Şelale AL., Ordu İMKB SBL., Perşembe MTAL., Medreseönü ve Saray Ortaokulu Müd.

 

İLGİLERE TEBLİĞİ EDİNİZ (excel dosyasını aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak indiriniz).

 

Bir Kitap da Sen Anlat Yarışması kapsamında

 

Ortaöğretim için 25 Nisan – 5 Mayıs 2016 tarihleri arasında Koordinatör İlçe MEM ler tarafından bölge yarışmaları düzenlenecektir.

 

Bu bağlamda Ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenecek bölge yarışmalarına katılım için İlçe MEM ler tarafından gönderilen Ek 2 formlar birleştirilerek ekte gönderilmiştir.

 

“Bir Kitap da Sen Anlat”  Yarışması Uygulama Esaslarında

 

1.    Bölge Yürütme Komisyonu ve Bölge Yarışmasında görev alacak Jüri Üyeleri ekte yer alan takvime uygun olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin teklifi doğrultusunda İl Milli Eğitim Müdürünce yapılır

2.    Jüri bölgede yer alan ilçelerde görevli birer Türkçe/Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinden oluşur. Bölge yarışmasında jüri üyesi olarak görev alacak olan öğretmenlere yarışma kategorilerine dikkate alınarak bölge yarışmasında başka görev verilmez

3.    İlçeler Ek – 2 formla koordinatör ilçeye bildirdikleri kitabın adını değiştirmeyeceklerdir. Öğrenciler ek – 2 formla bildirilen kitap ile bölge yarışmasında katılacaktır.”

Şeklinde belirtilmektedir.

EKİNİ İNDİRİNİZ!

 

22/04/2016

 

Şevki YILMAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.