ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zehra Şelale Anadolu Lisesi öğrencisi Gümüşhane´de yapılan Tekvando karşılaşmalarında bölge üçüncüsü oldu.
![Zehra Şelale Anadolu Lisesi öğrencisi Gümüşhane´de yapılan Tekvando karşılaşmalarında bölge üçüncüsü oldu.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/26084810_FB_IMG_1553578475190.jpg)
İlçemiz Zehra Şelale Anadolu Lisesi öğrencisi Yağmur Sude Alan Gümüşhane´de yapılan Tekvando karşılaşmalarında bölge üçüncüsü oldu. Sude Alan Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Öğrencimizi ve onu yetiştiren öğretmenini tebrik ediyor, Türkiye şampiyonasında başarılar diliyoruz.